Dane teleadresowe

Siedziba firmy:

JP Industries Sp. z o.o.

ul. Szyszkowa 7
62-002 Suchy Las
NIP 972-12-45-038
REGON 302484955

www.jpind.pl
biuro@jpind.pl
tel. ( 61 ) 650-70-70
fax. ( 61 ) 650-70-77


Zarząd

Jerzy Przybyszewski  ( prezes zarządu )
jerzy.przybyszewski@jpind.pl


Sekretariat


sekretariat@jpind.pl
tel. ( 61 ) 650-70-70
fax. ( 61 ) 650-70-77

Dział Produkcji

Leszek Stelmaszyk ( dyrektor przygotowania produkcji )
leszek.stelmaszyk@jpind.pl
tel. ( 61 ) 650-70-73
gsm. 506 014 073

Kazimierz Śmiglak ( projektant )
kazimierz.smiglak@jpind.pl
tel. ( 61 ) 650-70-78

Edward Szumniak ( projektant )
edward.szumniak@jpind.pl
tel. ( 61 ) 650-70-78

 

Zaopatrzenie

Ryszard Siudziński ( dyrektor logistyki )
ryszard.siudzinski@jpind.pl
tel. ( 61 ) 650-70-88
gsm. 506 014 088

Kadry

Dorota Przybyszewska ( kierownik działu kadr )
dorota.przybyszewska@jpind.pl
tel. ( 61 ) 650-70-79

 

Kierownicy projektów

Błażej Miler ( kierownik projektu )
blazej.miler@jpind.pl
gsm. 506 014 090

 Maciej Wawrzyniak ( kierownik projektu )
maciej.wawrzyniak@jpind.pl
gsm. 506 014 091

 

 

Mapa dojazdu


Wyświetl większą mapę